Supsked silver 1600-tal

435070

JOHAN THOMASSON, supsked, silver, delvis förgylld, Johan Thomasson, verksam i Uppsala 1662-1690

Silver, Diverse

Supsked silver 1600-tal

Budhistorik (21 bud)
3027659
10 500
3027657
10 000
3027657
9 400
3027658
9 200
3027657
8 600

Slutpris SEK:
10 500
1 070 EUR, 1 294 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.