Etsningar England

435056

ETSNINGAR, 4 st, ryttarmotiv, handkolorerade, 1800-tal, England, ca 13,5 x 17 cm

Fack 38

Etsningar England

Budhistorik (6 bud)
3027707
850
3026915
3026915
550
3024198
500
3024198

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.