Ring 18 k vitguld med diamanter

435053

RING, 18 k vitguld, åttkantslipade diamanter totalt ca 0,06 ct, fadeninfattade diamanter med millegriffedekor, ringstorlek ca 17,5 mm, vikt ca 3,4 g

Bruksslitage, flertalet repor

Guld/Smycken

Budhistorik (13 bud)
3024759
900
3024758
850
3024757
3021664
750
3021663
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.