Statyett Napoleon

435048

STATYETT, Napoleon, stämpelmärkt "E Jullien 12 Rue Pasquier Paris", 1800/1900-tal, höjd ca 13,5 cm

Smärre slitage.

Konst, Skulpturer, Diverse, Metall

Monter 13

Statyett Napoleon

Budhistorik (22 bud)
3026388
4 400
3026308
4 200
3026386
4 200
3026308
3 400
3021855
3 200

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.