Glassköljare nysilver

435040

GLASSKÖLJARE, nysilver, 1900-talets första hälft, med hänklar, höjd ca 18, diameter 31 cm

Smärre ytslitage

Diverse

Glassköljare nysilver

Budhistorik (16 bud)
3027124
3021323
3027122
950
3021323
900
3027121
850

Slutpris SEK:
112 EUR, 136 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.