Fotpall Karl Johan

435029

FOTPALL, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérad i mahogny, svärtade klotfötter, broderad klädsel, höjd ca 15 cm

Smärre fanérskador

Diverse

Rum 7, Hylla 9

Fotpall Karl Johan

Budhistorik (1 bud)

3021793
2017-01-21 20:34:14

2017-01-24 kl 17:16
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.