Besticksdelar 41 stkn silver

435014

BESTICK, 41 dlr, silver, kontrollstämplar, bl a gammalfransk modell, svensk spetsig samt Chippendale, 1900-tal, monogram/gravyr, längd upp till ca 21 cm, totalvikt ca 1000 g

Slitage, skador

Silver

Besticksdelar 41 stkn silver

Budhistorik (3 bud)

3015852
2 800
3026330
2 600
3015852
2 400

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.