Litografier mm Thorén Fogelqvist

435008

LITOGRAFIER, TECKNING, REPRODUKTIONER, mm, bl a Esaias Thorén, Johan Leksell, Torsten Schonberg, Egil Schwab, Jörgen Fogelqvist, Irene K:son Ullberg, varierande mått

Gulnader, skador

Rum 12

Budhistorik (4 bud)

3023366
3019538
950
3018009
750
3016723

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.