Marcel Vertes litografi

435000

MARCEL VERTES (1895-1961), Interiör, signerad i trycket, numrerad i blyerts 14/100, litografi, 23x31 cm

Visas på begäran

Marcel Vertes litografi

Budhistorik (23 bud)
3034477
1 700
3034507
1 600
3034477
3034503
3034477
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.