Arne Jacobsen

434995

ARNE JACOBSEN, "Myran", stolar, 2 st., modell 3100, 1950/60-tal, märkta FH Danmark, svartlackerade, trebent underrede i stål, sitthöjd ca 43 cm

Slitage

Möbler, Design

Rum 8

Arne Jacobsen

Budhistorik (27 bud)
3024708
3 400
3024697
3 200
3024680
3024676
2 800
3024673
2 600

Slutpris SEK:
3 400
346 EUR, 419 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.