Johannes van Vliet etsning

434994

JOHANNES VAN VLIET (c.1610-1637), Böndernas måltid, signerad i trycket, etsning, 20,5x29 cm, Litteratur: Bartsch 18

Visas på begäran

Johannes van Vliet etsning
Budhistorik (26 bud)
3035930
3 800
3034173
3 600
3034173
2 800
3032120
2 600
3031245
2 400

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.