Carl Malmsten hylla

434992

CARL MALMSTEN, "Visingsö", bokhylla, bemålad, brännmärkta CM, höjd ca 214, 105x42 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Bruksslitage, repor

Möbler, Design

Rum 6

Carl Malmsten hylla

Budhistorik (41 bud)
3024752
7 800
3024755
7 600
3024752
7 400
3024753
7 200
3024752
7 000

Slutpris SEK:
7 800
744 EUR, 837 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.