Carl Malmsten hylla

434991

CARL MALMSTEN, "Visingsö", bokhylla, bemålad, brännmärkta CM, höjd ca 214, 105x42 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Bruksslitage, repor

Möbler, Design

Rum 6

Carl Malmsten hylla

Budhistorik (21 bud)
3024654
6 200
3024736
6 000
3024654
5 200
3024721
5 000
3024654
4 200

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.