Jansson "Strater" Kempe "Mellan Början o Slutet"

434988

RUNE JANSSON, "Strater", 48 litografier, ROLAND KEMPE, "Mellan Början och Slutet", innehållande en signerad litografi, medföljande bl a reporoduktioner av X:et

Smärre skador

Rum 7, Hylla 6

Jansson

Budhistorik

2017-01-25 kl 14:40
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.