Carl Malmsten

434984

CARL MALMSTEN, "Staken", golvlampa, 1900-talets andra hälft, furu, brännmärkt CM, höj- och sänkbar

Slitage, strömbryttar saknas

Belysning, Golvlampor, Design

Rum 5

Carl Malmsten

Budhistorik (21 bud)
3024354
1 700
3023176
1 600
3023176
1 400
3024352
1 300
3023176

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.