Carl Malmsten golvlampa

434982

CARL MALMSTEN, "Staken", golvlampa, 1900-talets andra hälft, furu, brännmärkt CM, höj- och sänkbar

Slitage

Belysning, Golvlampor, Design

Carl Malmsten golvlampa

Budhistorik (30 bud)
3024830
2 400
3024828
3024827
3024586
1 900
3024465
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.