Ljusstakar

434979

LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, Frankrike, 1800-tal, empirestil, höjd ca 24 cm

En med lagning, senare bronsering

Diverse, Belysning

Ljusstakar

Budhistorik (7 bud)
3025650
600
3025472
550
3023799
500
3023773
450
3021838

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.