Gardinomtag Frankrike

434978

GARDINOMTAG, förgylld brons, Frankrike, 1800-talets andra hälft, Louis Seizestil, stämplade G.H., dekor i form av nerstuckna pilar, höjd ca 28 cm

Diverse

Gardinomtag Frankrike

Budhistorik (18 bud)
3024575
4 600
3024191
4 400
3024191
4 200
3023258
3024190

Slutpris SEK:
4 600
441 EUR, 518 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.