Leopold Falkowski oljemålning

434976

LEOPOLD FALKOWSKI (samtida): Landskap, signerad Leopold Falkowski, olja på duk, ca 134x106 cm

Rum 9

Leopold Falkowski oljemålning

Budhistorik (12 bud)
3031566
1 800
3031356
1 700
3031299
1 600
3029348
3028173
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.