Jardiniere blomlåda

434974

JARDINIERE/BLOMLÅDA, mahogny samt valnöt, Frankrike, 1800-talets slut, genombruten sarg i mässing, på tassar, insats i zink, med hänklar, höjd ca 18, 35x22 cm

Fanerskador, slitage

Diverse

Jardiniere blomlåda

Budhistorik (3 bud)

3024162
3023463
450
3014523

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.