Kandelabrar Frankrike brons

434973

KANDELABRAR, 1 par, förgylld brons, Frankrike, 1800-talets andra kvartal, senempire, för 4 ljus, dekor i form av renässanspar, höjd ca 57 cm

Smärre lagningar

Diverse, Belysning

Kundcenter

Kandelabrar Frankrike brons

Budhistorik (15 bud)
3024735
13 500
3024727
13 000
3024724
12 500
3024700
12 000
3023806
11 500

Slutpris SEK:
13 500
1 359 EUR, 1 544 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.