Stig Claesson teckning

434967

STIG CLAESSON, (Slas) (1928-2008), Gatubild, signerad och daterad Slas -52 med dedikation, pennteckning, 25x35 cm

Gulnad

Konst, Teckningar

Stig Claesson teckning

Budhistorik (6 bud)
3035924
550
3035923
500
3035854
450
3035522
3022511

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.