Berquin oljemålning

434950

BERQUIN (1800-tal): Porträtt av flicka i hatt, signerad L. Berquin, olja på pannå, ca 24x16 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Berquin oljemålning

Budhistorik (12 bud)
3023092
3023674
2 800
3023092
3021782
3021781
1 700

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.