Oljemålning 1800-tal

434947

BERQUIN (1800-tal): Porträtt av flicka i hatt, signerad L. Berquin, olja på pannå, ca 24x16 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (11 bud)
3025117
3024688
750
3023953
700
3020961
650
3013010
600

Slutpris SEK:
102 EUR, 123 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.