Axel Olson oljemålning

434945

AXEL OLSON (1899-1986): "Det gamla trädet lever än", signerad Axel Olson, olja på duk, ca 30x36 cm

Kundcenter

Axel Olson oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3024491
3024209
600
3024041
550
3023995
450
3023713

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.