Empire porträtt oljemålning

434944

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt, olja på duk, ca 47x39 cm

Omfattande skador

Konst, Äldre måleri

Empire porträtt oljemålning

Budhistorik (14 bud)
3025476
900
3025481
850
3025476
3025480
750
3025476
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.