Soffbord 1920-tal

434943

SOFFBORD, 1920-tal, fanérat i oika träslag bl a rot, benstälklning i betsad björk, sarg med två lådor, höjd ca 61, diameter 80 cm

Ytskador, glasskiva saknas

Soffbord 1920-tal

Budhistorik (12 bud)
3015194
3014627
2 800
3014627
2 400
3012179
3012179

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.