Carl Watzelhan

434940

CARL WATZELHAN (Österrike, 1867-1942): Flicka vattnar blommor, signerad och daterad C Watzelhan 1909, olja på duk, 80x49 cm

Dukhål

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Carl Watzelhan

Budhistorik (21 bud)
3022785
6 000
3024592
5 800
3022785
5 600
3024590
5 400
3022785
5 200

Slutpris SEK:
6 000
611 EUR, 739 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.