Bord nyrenässans

434939

BORD, 1800-talets slut, nyrenässans, fanér i mahogny, profilierad sarg, ben med kannulleringar, hjultrissor, iläggsskiva, höjd ca 72, totallängd 142, iläggsskiva 43 cm, bredd 106 cm

Ytskador

Ändringar/tillägg
Vev medföljer och finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 5

Bord nyrenässans

Budhistorik (14 bud)
3024304
3012575
2 800
3020265
2 600
3012575
2 400
3012573

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.