Bernard Dufour tuschteckning

434938

BERNARD DUFOUR (Frankrike 1922-2016), Komposition, signerad och daterad Bernhard Dufour 15.5.59, tusch på papper, 32,5x25 cm, oramad

Kort reva upptill, nålstick i hörn, smärre hanteringsveck

Konst, Teckningar

Bernard Dufour tuschteckning
Budhistorik (2 bud)

3025836
3017187

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.