Oljemålning porträtt

434934

OIDENTIFIERAD KONSNTÄR (1800-tal): Portätt, 1 par, olja på duk, ca 60x44 cm

Uppfodrade, krackelyrer, skador

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Oljemålning porträtt

Budhistorik (23 bud)
3025187
3 200
3025192
3025187
2 800
3025185
2 600
3025186
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.