Edith Gert oljemålning

434929

EDITH GERT (1906-1983): Interiör med sittande kvinna, signerad E Gert, olja på duk, ca 62x72 cm

Tavelvagn 32

Edith Gert oljemålning

Budhistorik (13 bud)
3024659
850
3024355
3024116
750
3024353
750
3024116
700

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.