Margareta Carlstedt

434928

MARGARETA CARLSTEDT (född 1934): "Januari Vällingby", signerad och daterad M Carlstedt 1987, olja på pannå, 81x65 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 27

Margareta Carlstedt

Budhistorik (29 bud)
3025445
3025440
3025443
3025440
1 900
3025437
1 800

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.