Ann-Christine Jensmar olja

434927

ANNA-CHRISTINE JENSMAR (född 1954): Diptyk, figurer i säng, signerad Ann-Christine Jensmar, bemålad ram, olja på duk, respektive ca 22x16 cm

Rum 21

Ann-Christine Jensmar olja

Budhistorik (2 bud)

3021569
3018080

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.