Sven Lidberg färglitografi

434926

SVEN LIDBERG (1919-2009), söderkåkar, signerad Sven Lidberg, numrerad 272/280 cm, färglitografi, 49,5 x 59,5 cm

Fack 33

Sven Lidberg färglitografi
Budhistorik (14 bud)
3023307
900
3022888
850
3021968
3022887
750
3021968
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.