Albin Amelin färglitografi

434924

ALBIN AMELIN (1902-75): Hamnmotiv med fiskare, signerad Amelin, 132/260, färglitografi, ca 78x60 cm

Rum 5

Albin Amelin färglitografi

Budhistorik (9 bud)
3027386
950
3023289
900
3023289
750
3027364
700
3023289
650

Slutpris SEK:
950
98 EUR, 111 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.