Väggrelief brons

434922

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, brons, figurscen med baccanter, signerad och daterad G.W -32, gåvogravyr "Till Albert Engström 19 12/5 39", höjd ca 23x20 cm,
PROVENIENS: Albert Engtröm

Konst, Skulpturer

Monter 5

Väggrelief brons

Budhistorik (5 bud)
3018267
500
3031774
450
3018267
3030861
3018267

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.