Jenny Nyström akvarell och tä

434921

JENNY NYSTRÖM (1854-1946): Figurscen i skog, akvarell och täckvitt, ca 22x10 cm, monogramsignerad J.N.

Konst, Äldre måleri

Monter 2

Jenny Nyström akvarell och tä

Budhistorik (15 bud)
3027543
4 600
3027699
4 600
3027543
4 400
3027695
4 200
3027543

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.