Pierre Olofson färgseriegrafi

434912

PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, 116/210, färglitografi, bladmått ca 56x65 cm

Pierre Olofson färgseriegrafi
Budhistorik (16 bud)
3025393
1 300
3024677
3024677
3025385
3024677
850

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.