Olle Nordberg oljemålning

434898

OLLE NORDBERG (1905-1986): Man med hund, signerad och daterad Olle Nordberg -1971, olja på pannå, ca 28x17 cm

Fack 20

Olle Nordberg oljemålning

Budhistorik (22 bud)
3025103
1 800
3021209
1 700
3021209
1 600
3018652
3018652

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 193 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.