Engelsk skola hästporträtt 1800-tal

434896

ENGELSK SKOLA (1800-tal): Hästporträtt, olja på duk, ca 47x62 cm

Dukskador, retuscher, dukhål

Konst, Äldre måleri

Fack 7

Budhistorik (50 bud)
3025680
8 600
3025698
8 400
3025680
8 200
3025696
8 000
3025680
7 800

Slutpris SEK:
8 600
866 EUR, 984 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.