C Brunow oljemålning

434894

C. BRUNOW (18/1900-tal): Kurtiserande par, signerade, olja på duk, ca 37x53 cm

Mindre dukhål

Konst, Äldre måleri

Monter 32

C Brunow oljemålning

Budhistorik (17 bud)
3024054
3024053
3 800
3024052
3 600
3024050
3 400
3021790
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.