Eric Hallström oljemålning

434893

ERIC HALLSTRÖM (1893-1946), Tvätterskor, signerad Eric Hallström, olja på pannå, ca 50 x 61 cm

Rum 16

Eric Hallström oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3023625
1 600
3011921

Slutpris SEK:
1 600
163 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.