Lars Boethius oljemålning

434890

LARS BOETHIUS (1903-1968): Kustlandskap, signerad Lars Boethius, olja på pannå, ca 60x73 cm

Fack 26

Lars Boethius oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3025508
600
3023881
550
3023881
500
3023004
450
3022713

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.