David Wallin oljemålning

434886

DAVID WALLIN (1876-1957): Kustlandskap, signerad D Wallin, olja på pannå, ca 19,5x24,5 cm

David Wallin oljemålning

Budhistorik (13 bud)
3025038
900
3025037
850
3025032
3025035
750
3025032
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.