Roland Svensson färglitografi

434878

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsmotiv i vinterskrud, signerad Roland S. 50/200, färglitografi, ca 30x18 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (7 bud)
3030620
600
3030613
550
3029843
500
3029280
450
3029260

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.