Figurer Kina

434877

FIGURER, 3 st, porslin, Kina, 1800-tal, polykromt bemålade i emaljfärger samt järnoxid, höjd ca 18-26 cm

Lagningar, skador

Orientaliskt, Porslin

Figurer Kina

Budhistorik (9 bud)
3032934
3032542
750
3032542
600
3028140
550
3032541
550

Slutpris SEK:
82 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.