Leif Johansson oljemålning

434875

LEIF JOHANSSON (född 1950): Abstrakt komposition, signerad Leif Johansson, olja på duk, 120x80 cm

Rum 9

Leif Johansson oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3024937
3021567
2 800
3017368
2 600
3017100
2 400
3011625
1 700

Slutpris SEK:
306 EUR, 370 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.