Gunnar Pettersson färglitografi

434872

GUNNAR PETTERSSON (född 1947): Motiv med svanar,
signerad Gunnar Pettersson och numrerad 204/375, färglitografi, 53x80 cm

Fack 15

Budhistorik (6 bud)
3017549
500
3023437
500
3017549
450
3016523
3012917

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.