Stanislaw Zoladz

434870

STANISLAW ZOLADZ (född 1952): Nybrokajen, signerad Stanislaw Zoladz, 1998, 300/350, färglitografi, 43 x 61 cm,

Fack 27

Stanislaw Zoladz
Budhistorik (19 bud)
3025239
1 300
3025238
3025233
3025237
3025233

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.